Przeskocz do treści

Każdy, kto nie wie, co kupić na roczek w prezencie, z pewnością znajdzie ciekawą propozycję w naszej ofercie. Prezentujemy drewniane statuetki z efektownie wykonanym, drewnianym napisem. Uwagę przyciąga tu również ciekawy wzór wykonany przy brzegu. Oferujemy prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki z dedykacją. Wykonujemy oryginalny grawer, dzięki czemu pamiątka ta jest bardziej indywidualna. Każdy nasz prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki jest wykonany z wysokiej jakości drewna, przy użyciu nowoczesnych narzędzi.

Uwaga! Promocyjna cena – 20.00 zł + koszt wysyłki

prezent na roczek dla dziewczynki

Wymiary: długość około 22 cm, wysokość około 23 cm. Podstawka: 23 cm x 7 cm. Wysokość liter ok 7 cm.

prezent na roczek dla chłopca

Dodatki mogą być w jednym z trzech kolorów: złoty, czerwony lub szary

co kupić na roczek

Dane potrzebne do realizacji: kolor dodatków, imię dziecka, życzenia (jeżeli mają być inne niż te, które są widoczne na zdjęciu) oraz osoba składająca życzenia. Jeżeli chcesz podesłać własne życzenia pamiętaj, aby imię dziecka znalazło się w treści.

Zamówienie i kontakt: pracowniazaproszenpl@gmail.com
Cena za prezent na roczek: 20.00 zł + koszt wysyłki.

Możliwość zakupu w serwisie Allegro – kliknij tutaj

Proszę w wiadomości e-mail zamieścić informację, że zamówienie dotyczy „prezent na roczek wzór 2”. Pamiętaj, że zamawiając przez wiadomość e-mail otrzymujesz w prezencie ozdobioną kopertę.

 

Proponujemy duży wybór prezentów na roczek od chrzestnej, chrzestnego i pozostałych bliskich. Podpowiadamy, co kupić chrześniakowi na roczek. Tym razem przedstawiamy prezent na roczek od chrzestnej. Zachęcamy do wyboru koloru kokardy, a są to takie kolory jak – czerwony, szary i złoty. Drewniana stabilna i solidnie wykonana statuetka w kształcie prezentu z kokardą posiada zabawny tekst. To w pełni spersonalizowany prezent na roczek, który cieszy się w naszej ofercie dużą popularnością.

Uwaga! Promocyjna cena – 15.00 zł + koszt wysyłkiCo kupić chrześniakowi na roczek

Wymiary: długość około 16 cm, wysokość około 17 cm. Podstawka: 13 cm x 3 cm.

Prezent na roczek od chrzestnej

Dodatki mogą być w jednym z trzech kolorów: złoty, czerwony lub szary

Prezent na roczek

Dane potrzebne do realizacji: kolor dodatków, imię dziecka, życzenia (jeżeli mają być inne niż te, które są widoczne na zdjęciu) oraz osoba składająca życzenia

Zamówienie i kontakt: pracowniazaproszenpl@gmail.com
Cena za prezent na roczek: 15.00 zł + koszt wysyłki.

Możliwość zakupu w serwisie Allegro – kliknij tutaj

Proszę w wiadomości e-mail zamieścić informację, że zamówienie dotyczy „prezent na roczek wzór 1”. Pamiętaj, że zamawiając przez wiadomość e-mail otrzymujesz w prezencie ozdobioną kopertę.

Przedstawiamy oryginalne, elegancko wykonane zaproszenia na komunię dla dziewczynki. Wykonujemy je pod kątem potrzeb dziewczynek przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej. Są to wyroby najwyższej jakości, starannie wykończone. Zaproszenie prezentuje dziewczynkę ubraną w komunijną sukienkę, trzymającą w dłoni krzyż. Na zaproszeniu widnieje też element przedstawiający hostię. Tak eleganckie zaproszenia na pierwszą komunię świętą zyskują coraz większe zainteresowanie.

Pod hasłem kartki na komunie, czy zaproszenie komunia można znaleźć wiele ciekawych propozycji, także w naszej ofercie. Proponujemy oryginalne, modne, starannie tworzone wyroby komunijne, w tym wspomniane kartki i zaproszenia. Zaproszenia wykonywane na podstawie tego wzoru doskonale się prezentują i są wyrobami najwyższej jakości. Motyw, na którym umieściliśmy napis IHS, wycięliśmy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Dzięki temu nasze zaproszenia są tak eleganckie i bardzo estetyczne.

Zachęcamy do bliższego poznania naszych komunijnych wyrobów, a chodzi tu konkretnie o zaproszenia na komunię świętą tworzone według tego modnego, eleganckiego wzoru. Prezentujemy naprawdę dobrze wykonane zaproszenia z użyciem wysokiej jakości materiałów. W produkcji posługujemy się też nowoczesnymi urządzeniami. Dzięki temu widoczny w zaproszeniu wycięty wzór jest tak estetyczny i dopracowany. Oferujemy ciekawe zaproszenia na komunię ręcznie robione zdobione kolorową wstążką i motywem hostii.

Nowe, typowo chłopięce zaproszenia komunijne wykonane według tego wzoru z pewnością przypadną do gustu chłopcom przystępującym do komunii, ich rodzicom i zapraszanym gościom. Wszystkie zaproszenia na komunie dla chłopca zgodnie z tym wzorem wykonujemy przy użyciu wysokiej jakości papieru o odpowiedniej gramaturze. To dzięki temu zaproszenia te są takie eleganckie i stylowe, a do tego trwałe. Nasze zaproszenia komunijne dla chłopca to gwarancja satysfakcji i słusznego wyboru.

Prezentujemy ofertę klasycznych, prostych, ale bardzo eleganckich zaproszeń komunijnych. Mamy w niej przeróżne zaproszenia komunijne wzory, ale ten w sposób szczególny zasługuje na zainteresowanie. Dostarczamy klientom wysokiej jakości ręcznie robione wyroby, które bez problemu zyskują ich uznanie. Przygotowując każde kolejne zaproszenie według tego wzoru, robimy wszystko, co tylko możliwe, aby było identyczne jak poprzednie. Dbamy o to, aby nasze wyroby były produktami najlepszej jakości i estetyczne. Wystarczy wybrać wzór zaproszenia na komunię, a my zajmiemy się całą resztą.

Tak proste i zarazem eleganckie zaproszenia na komunię ze zdjęciem jak te, wykonane według danego wzoru cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Tworzymy je w małych i dużych ilościach, zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Ten klasyczny wzór świetnie się prezentuje w pełnej kreacji, ze zdjęciem dziewczynki lub chłopca. Oferujemy klientom nie tylko usługę dodania zdjęcia, ale też 3 różne warianty ozdabiania ramki. Nasze zaproszenia komunijne ze zdjęciem to wyjątkowe produkty.

Mamy atrakcyjne, eleganckie wzory zaproszeń komunijnych, które z przyjemnością wykonamy również na Twoje zamówienie. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby to nasze produkty przyciągały jak największą uwagę i w stu procentach spełniały oczekiwania naszych klientów. Słowa komunia święta zaproszenia zwykle wzbudzają wiele obaw. Trudno jest wybrać wzór, sprzedawcę. W naszej ofercie można znaleźć naprawdę dobre produkty, w korzystnych cenach. Zaproszenia komunia wykonane według tego wzoru to gwarancja zadowolenia.

Prezentujemy ofertę oryginalnych i eleganckich kartek komunijnych, których tworzeniem zajmujemy się wystarczająco długo, aby móc powiedzieć, że mamy w tym zakresie duże doświadczenie. Nasze kartki komunijne to produkty najwyższej jakości, starannie wykonanie i precyzyjnie wykończone. Dzięki temu są świetną pamiątką i upominkiem w jednym. Wszystkie kartki komunijne ręcznie robione według tego wzoru, wzbudzają coraz większe zainteresowanie klientów.