Przeskocz do treści

Dziś każdy chce kupować upominki dla gości weselnych tanio. Nikt nie chce przepłacać, tym bardziej że jest to wydarzenie, które wiąże się z wieloma wydatkami. W naszej ofercie można znaleźć ciekawe, stylowe i modne upominki, za przystępne pieniądze. Wykonujemy upominki dla gości weselnych tanio, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów. Dostarczamy wysokiej jakości podarunki w każdych ilościach.

Przygotowując się do tak ważnego wydarzenia, jak własne wesele, pamiętaj o tym, że podziękowania ślubne dla gości dziś są już standardem. Nie zapomnij wybrać odpowiednich dla siebie, dla swoich bliskich i znajomych. Prezentujemy atrakcyjną ofertę, w której można znaleźć klasyczne, a zarazem eleganckie i przede wszystkim ładne podziękowania ślubne dla gości. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

Teraz podziękowania dla gości weselnych za przybycie muszą być oryginalne, niepowtarzalne, wyjątkowe. Tego oczekują wszyscy organizatorzy tego jakże ważnego wydarzenia i sami goście. Takie więc oferujemy naszym klientom. Proponujemy oryginalne, proste, a jednak efektowne podziękowania dla gości weselnych za przybycie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i dokonania wyboru podziękowań dla swoich gości.

Prezentowane w naszej ofercie podziękowania ślubne to wyjątkowe upominki dla bliskich i znajomych, które wzruszają, cieszą i w elegancki sposób wyrażają wdzięczność. To wyjątkowe podziękowania ślubne, które są trwałe i efektownie wykończone. Tworzymy je z zachowaniem precyzji, z dostosowaniem się do potrzeb i oczekiwań naszych odbiorców. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą atrakcyjnych podziękowań.

Uwaga! Promocyjna cena za podziękowanie – 1.50 zł + koszt wysyłki

podziękowania ślubne

Starannie wykonane na papierze o gramaturze 246g.
Wymiar podziękowania: 5 cm szerokość, 5 cm długość, 7 cm wysokość

Możliwość wykonania w kolorze kremowym lub ekologicznym. Sprawdź dostępne kolory wstążek

Do realizacji zamówienia potrzebuję kolor papieru (kremowy, ekologiczny) oraz kolor wstążki. Podziękowanie zostanie wysłane do samodzielnego złożenia, które nie powinno sprawić problemu.

Kontakt: pracowniazaproszenpl@gmail.com
Cena za podziękowanie: 1,50 zł + koszt wysyłki
Możliwość zamówienia w serwisie Allegro – kliknij

Składając zamówienie przez adres e-mail poinformuj, że interesuje Ciebie podziękowanie dla gości weselnych wzór 1.

Posiadamy na sprzedaż również zaproszenia na ślub w podobnej tonacji

podziękowania ślubne dla gości