Przeskocz do treści

Każdy, kto nie wie, co kupić na roczek w prezencie, z pewnością znajdzie ciekawą propozycję w naszej ofercie. Prezentujemy drewniane statuetki z efektownie wykonanym, drewnianym napisem. Uwagę przyciąga tu również ciekawy wzór wykonany przy brzegu. Oferujemy prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki z dedykacją. Wykonujemy oryginalny grawer, dzięki czemu pamiątka ta jest bardziej indywidualna. Każdy nasz prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki jest wykonany z wysokiej jakości drewna, przy użyciu nowoczesnych narzędzi.

Uwaga! Promocyjna cena – 20.00 zł + koszt wysyłki

prezent na roczek dla dziewczynki

Wymiary: długość około 22 cm, wysokość około 23 cm. Podstawka: 23 cm x 7 cm. Wysokość liter ok 7 cm.

prezent na roczek dla chłopca

Dodatki mogą być w jednym z trzech kolorów: złoty, czerwony lub szary

co kupić na roczek

Dane potrzebne do realizacji: kolor dodatków, imię dziecka, życzenia (jeżeli mają być inne niż te, które są widoczne na zdjęciu) oraz osoba składająca życzenia. Jeżeli chcesz podesłać własne życzenia pamiętaj, aby imię dziecka znalazło się w treści.

Zamówienie i kontakt: pracowniazaproszenpl@gmail.com
Cena za prezent na roczek: 20.00 zł + koszt wysyłki.

Możliwość zakupu w serwisie Allegro – kliknij tutaj

Proszę w wiadomości e-mail zamieścić informację, że zamówienie dotyczy „prezent na roczek wzór 2”. Pamiętaj, że zamawiając przez wiadomość e-mail otrzymujesz w prezencie ozdobioną kopertę.

 

Proponujemy duży wybór prezentów na roczek od chrzestnej, chrzestnego i pozostałych bliskich. Podpowiadamy, co kupić chrześniakowi na roczek. Tym razem przedstawiamy prezent na roczek od chrzestnej. Zachęcamy do wyboru koloru kokardy, a są to takie kolory jak – czerwony, szary i złoty. Drewniana stabilna i solidnie wykonana statuetka w kształcie prezentu z kokardą posiada zabawny tekst. To w pełni spersonalizowany prezent na roczek, który cieszy się w naszej ofercie dużą popularnością.

Uwaga! Promocyjna cena – 15.00 zł + koszt wysyłkiCo kupić chrześniakowi na roczek

Wymiary: długość około 16 cm, wysokość około 17 cm. Podstawka: 13 cm x 3 cm.

Prezent na roczek od chrzestnej

Dodatki mogą być w jednym z trzech kolorów: złoty, czerwony lub szary

Prezent na roczek

Dane potrzebne do realizacji: kolor dodatków, imię dziecka, życzenia (jeżeli mają być inne niż te, które są widoczne na zdjęciu) oraz osoba składająca życzenia

Zamówienie i kontakt: pracowniazaproszenpl@gmail.com
Cena za prezent na roczek: 15.00 zł + koszt wysyłki.

Możliwość zakupu w serwisie Allegro – kliknij tutaj

Proszę w wiadomości e-mail zamieścić informację, że zamówienie dotyczy „prezent na roczek wzór 1”. Pamiętaj, że zamawiając przez wiadomość e-mail otrzymujesz w prezencie ozdobioną kopertę.