Przeskocz do treści

Wierszyki i teksty na wódkę weselną

Jakiś czas temu bardzo modne stały się zawieszki na alkohol weselny z wierszykami. Dziś już są standardem. Jest to na pewno niezwykle ciekawe rozwiązanie, a teksty na wódkę weselną mogą być bardzo różne. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jakie kto ma upodobania – śmieszne, poważne, nawiązujące do tej konkretnej pary, czy jeszcze inne wymyślone przez organizatorów.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko gotowe wierszyki na wódkę weselną, ale przede wszystkim gotowe zawieszki, które są tworzone z bardzo dobrych materiałów. Wraz z odpowiednio dobranymi wierszykami będą się dobrze prezentować na każdym alkoholu, a przede wszystkim na butelkach z wódką. Nasza oferta obejmuje śmieszne teksty na wódkę, a także standardowe i poważne.

Drukując każdy kolejny tekst, staramy się, aby nikogo nie obraził, nie kojarzył się źle, czy niestosownie do okoliczności. W końcu wesele to wydarzenie, które każdy chce przeżyć w radości i zapamiętać je pozytywnie. Takie są właśnie nasze teksty: radosne, wpadające w ucho i łatwe do zapamiętania.